O firmie

Nasza firma z siedzibą w Radomiu od ponad 25 lat zajmuje się produkcją osprzętu sieci trakcyjnej oraz konstrukcji wsporczych montowanych na liniach kolejowych zarządzanych przez PKP PLK S.A. na terenie całego kraju.

 

Posiadamy bogaty park maszynowy, doświadczoną kadrę specjalistów oraz kompleksowe zaplecze logistyczne co w połączeniu pozwala nam wygrywać przetargi dotyczące dostaw materiałów w kluczowych firmach zajmujących się prowadzeniem inwestycji kolejowych w branży sieci trakcyjnej.

Jesteśmy firmą pozytywnie zweryfikowaną przez PKP PLK S.A. a nasze wyroby znajdują się na Wspólnej Liście Dopuszczeń wydanych wg. procedury SMS PW-17 branża elektroenergetyki wystawionej przez Zarządcę narodowej sieci linii kolejowych

-link https://www.plk-sa.pl/dla-klientow-i-kontrahentow/dopuszczanie-nowych-produktow-i-uslug/energetyka/wspolna-lista-dopuszczen/

Dodatkowo jesteśmy certyfikowanym producentem konstrukcji stalowych według normy EN 1090, co upoważnia nas do oznaczania swoich produktów znakiem CE.

Nasza firma cały czas się rozwija, szereg nowych inwestycji oraz podjętych działań mają za zadanie podniesienia naszych możliwości realizacyjnych. Poprzez współpracę z naszymi partnerami biznesowymi jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć budowę w niezbędne materiały sieciowe.

Zapraszamy do współpracy.

Godziny pracy biura:

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 15:00

Sekretariat:

tel. kom.: +48 885 856 802